Elérhetőségek

Kelemen Zoltán

9700 Szombathely,

E-mail:
sanzoli@freemail.hu

Bogár (vers)

2017. július 21., 10:02

BOGÁR

 

Bogár leszek ha kéred és zümmögve elrepítlek,
leszállok érted, puha potrohomba kapaszkodhatsz,
ha eleget láttál és úgy kívánod, eltaposhatsz,
majd leszek újra ember, ki repülni többé nem mer.




Hozzászólások

VotOptova@sqmail.xyz2021. szeptember 26., 08:54
Priligy
opponnaib@oourmail.xyz2021. szeptember 26., 05:00
http://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil
illerne@rvmail.xyz2021. szeptember 23., 23:35
https://buypriligyhop.com/ - priligy 60 mg price
alesseSon@mktmail.xyz2021. szeptember 23., 19:27
Zithromax
floumma@manmail.xyz2021. szeptember 21., 08:55
http://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax
prewarron@svmail.xyz2021. szeptember 21., 03:58
Priligy Seguridad Social
annuame@rwmail.xyz2021. szeptember 21., 00:57
Amoxicillin With Penicillin Allergy
Scequar@rqmail.xyz2021. szeptember 20., 05:44
what are the side effects of taking plaquenil?
haptide@sufmail.xyz2021. szeptember 20., 04:32
Order Generic Valtrex No Prescription
Innorgo@adann.xyz2021. szeptember 18., 17:07
Precio Cialis Oficial
Lommure@supmail.xyz2021. szeptember 18., 00:22
Lasix
Amounse@swmail.xyz2021. szeptember 17., 12:22
http://buylasixshop.com/ - amiloride furosemide
doulley@sufmail.xyz2021. szeptember 11., 21:15
https://buytadalafshop.com/ - purchase cialis online
afferce@manmail.xyz2021. szeptember 09., 05:07
Propecia
Hariadege@swmail.xyz2021. augusztus 29., 05:58
viagra 50 mg online
Flercelow@rwmail.xyz2021. augusztus 28., 21:15
https://buysildenshop.com/ - Viagra
qst6v@gmail.com2021. augusztus 20., 02:21
cost ivermectin - ivermectin oral solution ivermectin 6mg online

Hozzászólok


* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!











« Vissza az előző oldalra!
Kelemen Zoltán - Magyar