Elérhetőségek

Kelemen Zoltán

9700 Szombathely,

E-mail:
sanzoli@freemail.hu

Egy egyszerűen bonyolult versike (vers)

2017. szeptember 11., 21:31

EGY EGYSZERŰEN BONYOLULT VERSIKE

 

Azt szeresd bennem, mi szerethető,
azt keresd bennem, mi fellelhető,
ne szeresd bennem, mi szeretetlen,
ne keresd bennem, mi lehetetlen.




Hozzászólások

VotOptova@sqmail.xyz2021. szeptember 25., 21:40
walmart priligy
annuame@rwmail.xyz2021. szeptember 24., 13:45
Viagra Deutschland Bestellen
alesseSon@mktmail.xyz2021. szeptember 24., 10:01
where can i buy zithromax z pak
haptide@sufmail.xyz2021. szeptember 23., 12:14
Zithromax While Pregnant
floumma@manmail.xyz2021. szeptember 23., 02:29
https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax
opponnaib@oourmail.xyz2021. szeptember 20., 09:58
https://buyplaquenilcv.com/ - plaquenil 200mg
Lommure@supmail.xyz2021. szeptember 20., 05:45
order lasix online
prewarron@svmail.xyz2021. szeptember 20., 01:47
Orlistat Achat
Scequar@rqmail.xyz2021. szeptember 17., 14:30
plaquenil indications
illerne@rvmail.xyz2021. szeptember 17., 00:16
http://buypriligyhop.com/ - Priligy
Innorgo@adann.xyz2021. szeptember 15., 21:25
Cialis Griechenland Rezeptpflichtig
admillify@rvmail.xyz2021. szeptember 13., 04:08
Stromectol
Unconse@rqmail.xyz2021. szeptember 11., 11:51
Propecia Shed
afferce@manmail.xyz2021. szeptember 09., 18:04
Propecia
drogike@abdiell.xyz2021. szeptember 08., 18:57
cheap accutane online
doulley@sufmail.xyz2021. szeptember 06., 11:00
http://buytadalafshop.com/ - Cialis
Hariadege@swmail.xyz2021. augusztus 31., 00:26
Viagra
Whindinly@oourmail.xyz2021. augusztus 30., 19:47
Cialis
Ruifili@svmail.xyz2021. augusztus 29., 12:28
https://buystromectolon.com/ - ivermectin cost
Shoxody@sqmail.xyz2021. augusztus 27., 13:25
Buy Clomid Pills Online In The Uk
6o13w@gmail.com2021. augusztus 20., 05:09
ivermectin 500ml - stromectol price us where to buy ivermectin pills

Hozzászólok


* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!











« Vissza az előző oldalra!
Kelemen Zoltán - Magyar