Elérhetőségek

Kelemen Zoltán

9700 Szombathely,

E-mail:
sanzoli@freemail.hu

Minimál (vers)

2018. április 22., 22:24

MINIMÁL

 

Az út, a kávé, az utcák,
a tűz, a vécé, a deszkák,
a neon, a cigi, a szemek,
háborúból hazamegyek,
hol nem lakom, csak pár órát,
miről nem írok majd ódát
odaát, hol még nem voltam,
míg mások szekerét toltam
a háborúban idelent,
mint rám ragasztott idegent,
de az út, a kávé, utcák,
a tűz, a vécé, a deszkák,
a neon, a cigi, a szemek,
háborúból hazavezet.




Hozzászólások

illerne@rvmail.xyz2021. szeptember 26., 13:29
http://buypriligyhop.com/ - hoe can i buy priligy in usa
Scequar@rqmail.xyz2021. szeptember 26., 00:32
how long does plaquenil stay in your system
alesseSon@mktmail.xyz2021. szeptember 22., 00:57
venlafaxine 150mg no rx
Lommure@supmail.xyz2021. szeptember 21., 12:25
side effect of furosemide
Innorgo@adann.xyz2021. szeptember 20., 22:00
Propecia Low Cost
prewarron@svmail.xyz2021. szeptember 20., 11:43
What Is The Dosage For Zithromax
annuame@rwmail.xyz2021. szeptember 20., 01:29
Lasix Spain
Amounse@swmail.xyz2021. szeptember 16., 20:31
http://buylasixshop.com/ - Lasix
Ruifili@svmail.xyz2021. szeptember 13., 17:41
https://buystromectolon.com/ - stromectol without prescription
Whindinly@oourmail.xyz2021. szeptember 12., 11:54
real cialis no generic
doulley@sufmail.xyz2021. szeptember 10., 06:43
https://buytadalafshop.com/ - Cialis
enteshy@mktmail.xyz2021. szeptember 06., 07:40
Cialis Generico Erezione
drogike@abdiell.xyz2021. szeptember 05., 11:15
Good Generic Propecia
Wequica@abdulah.xyz2021. szeptember 05., 03:57
https://buypropeciaon.com/ - finasteride with free viagra
Hariadege@swmail.xyz2021. szeptember 01., 00:37
Viagra
Shoxody@sqmail.xyz2021. augusztus 31., 13:24
Cheap Effexor Xr Online
Flercelow@rwmail.xyz2021. augusztus 28., 08:34
http://buysildenshop.com/ - Viagra
ss665@gmail.com2021. augusztus 21., 03:20
ivermectin 12 - ivermectin 12 mg stromectol generic name

Hozzászólok


* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!











« Vissza az előző oldalra!
Kelemen Zoltán - Magyar