Elérhetőségek

Kelemen Zoltán

9700 Szombathely,

E-mail:
sanzoli@freemail.hu

Nincs és van (vers)

2017. július 07., 15:20

NINCS ÉS VAN

 

A verseimnek nincs semmi értelme,
nem annyira rosszak és nem annyira jók,
csak önjelölt pszichiátereknek valók.

A szerepeimnek nincs semmi értelme,
nem annyira rosszak és nem annyira jók,
fáradt nézőkben öt percig nyomot hagyók.

De életem értelme szerepek, versek,
nem annyira rosszak és nem annyira jók,
szeretetre vágyó embert simogatók.




Hozzászólások

alesseSon@mktmail.xyz2021. szeptember 25., 00:07
zithromax pediatric dose
floumma@manmail.xyz2021. szeptember 23., 10:32
https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax
haptide@sufmail.xyz2021. szeptember 23., 07:41
Pregnancy After Propecia
Scequar@rqmail.xyz2021. szeptember 21., 12:18
Plaquenil
Innorgo@adann.xyz2021. szeptember 21., 08:04
Levitra Commentaires
prewarron@svmail.xyz2021. szeptember 19., 00:43
Olivier Ameisen
Amounse@swmail.xyz2021. szeptember 17., 09:44
http://buylasixshop.com/ - what is furosemide
Lommure@supmail.xyz2021. szeptember 16., 16:04
side effects furosemide
Ruifili@svmail.xyz2021. szeptember 12., 17:44
https://buystromectolon.com/ - ivermectin for humans
admillify@rvmail.xyz2021. szeptember 11., 16:34
ivomec
doulley@sufmail.xyz2021. szeptember 10., 14:30
https://buytadalafshop.com/ - buy cialis online with prescription
afferce@manmail.xyz2021. szeptember 10., 07:18
Propecia
Wequica@abdulah.xyz2021. szeptember 08., 22:11
http://buypropeciaon.com/ - 1841 finasteride 1mg no prescription
enteshy@mktmail.xyz2021. szeptember 01., 09:43
Guidelines For Prescribing Amoxicillin
Shoxody@sqmail.xyz2021. augusztus 31., 21:23
Tadalis Sx Achat En France
Hariadege@swmail.xyz2021. augusztus 28., 05:08
Viagra
zquea@gmail.com2021. augusztus 20., 14:08
cost of ivermectin pill - ivermectin covid ivermectin syrup

Hozzászólok


* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!











« Vissza az előző oldalra!
Kelemen Zoltán - Magyar